Nano Beard İçeriği, NanoBeard İçeriğinde Ne Var

Nano Beard İçeriği

Nano beard içeriği olarak shea yağı, kakao yağı, argan yağı ve jajoba yağı gibi içeriklerden oluşmaktadır. Organik ürün olma özelliğine saihip nanobeard içeriği ile sakallarınıza bakım yapmayı amaçlayan sakal bakım serumudur.

Shea Yağı: Shea ağacının anavatanı Afrika’dır. Bu ağaçtan elde edilen fıstıklar ezilerek fildişi rengine yakın bir renkte kremsi bir madde çıkar buna shea yağı denmektedir. Shea ağacının ömrü yaklaşık 200 sene olduğu bilinmekle birlikte ağaç ekildikten yaklaşık 20 yıl sonra meyve vermektedir ve ağaç boyu 13-25 metre arası olduğu bilinmektedir. Bir ağaç 1 yıl içerisinde yaklaşık 35-45 kilogram arasında meyve vermektedir. Kozmetik alanda sık kullanılan bir yağdır. Özellikle nemlendirici gibi losyon gibi kozmetik ürünlerde yer almaktadır.

nanobeard-icerigi

Nano beard sakal serumu içeriğinin bir diğer bileşimini oluşturan argan yağı: Anavatanı Fas ülkesi olduğu için argan yağı yerine fas yağı olarak da bilinir. Zahmetli bir şekilde yetişen ve üretilen argan yağı Evitamini açısından zengin olduğu söylenmektedir. Ayrıca en çok zeytin yağı ile karşılaştırılır. Cildi nemlendirmeye ve cilde gerekli vitaminleri sağlamaya yardımcı olabileceği çeşitli kaynaklarda yazmaktadır. Sadece argan yağı kullanmak isteyenlerin bu yağı saç , vücut ve cilt için kullandığı bilinmektedir. Piyasada argan yağının yüksek olmasının nedeni 8 ağaçtan toplam 1 litre yağ elde edilmesinden kaynaklandığı için olduğu söylenir. Bunun dışında ağaçlar toplandıktan sonra tek tek elle soyulup karulur ve ezilerek yağı çıkarılır. Argan yağının elde edilişi de bu şekildedir.

Jojoba Yağı: Doğal bakım ürünlerinin içerisinde sıkça rastlayabileceğimiz saç ve cilt ürünleri içerisinde sıkça yer alan bir bitki yağıdır. Jojoba yağı sade olarak da genel olarak cilde ve saç bölgelerine masaj yapılarak kullanılabilen bir yağdır. Kalifornya çöllerinde ve İsrail bölgelerinde yetişmektedir. Bu bitkinin çiçekleri küçük ve yeşilimsidir. Ayrıca yağın rengi altın rengine benzemekte olup benzer özellik gösteren yağlara göre saklama ömrü daha fazladır. Nanobeard içeriğindeki bazı yağlardan bahsettikten sonra içeriği ile ilgili yazımız burada sona ermektedir.

Nano beard içeriği, nano beard serum içeriği, nanobeard içeriğindeki bitkiler ve yağlar ile ilgili kısaca bilgi verildi. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder ürün siparişi vermek için bizi arayabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yazın
Nano beard nedir? Nano beard, nano beard sakal serumu, nanobeard serun içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır hakkında bilgi Nano Beard Türkiye sitesinde.