Nano Sakal Serumu, Nano Beard Bıyık Serumu

Nano Sakal Serumu Nedir

Nano sakal serumu özel förmülü ile tasarlanmış sakal bakım ürünüdür. Ayrıca sakallar ile birlikte bıyıklarda da kullanılabilir. Nano sakal serumu özellikle kolay kullanımı ve avantajlı fiyatı ile sizlere sunulan bir üründür.

Nano Beard Bıyık Serumu Nedir

Daha önce de belirttiğimiz gibi nanobeard bıyık serumu olarak da kullanılan bu ürün özellikle sakal ve bıyık bölgeleri kullanımı için tasarlanmış ve adet fiyatı 89 liradır. Bu ürünü soranlar ya da alanlar tarafından bu ürün nano beard bıyık serumu ya da sakal serumu olarak anılmaktadır.

nano-sakal-serumu-nanobeard-biyik-serumu

Nano Sakal Serumu Kullananlar, Nano Beard Bıyık Serumu Kullanıcı Yorumları

Nano sakal serumu kullananlar daha öncede bahsettiğimiz gibi menüde yer alan kullanıcı yorumları bölümünde yer alır. Nanobeard bıyık serumu kullanıcı yorumlarını görmek için ilgili alanı ziyaret edebilirsiniz.
Nano Sakal Serumu Kaç Mldir, Kaç Günlüktür

Ürün ağırlığı 20 mldir. 1 adet nano sakal serumu düzenli kullanım süresi 15 gün kadardır. 1 aylık kullanım için 2 kutu almanız önerilmektedir.

Erkeklerin son zamanda daha karizmatik olmak için sakal ve bıyık uzatması sonucunda bakımını gerçekleştirmek için kullanabileceği bir ürün olma özelliği taşıyan nanobeard bıyık serumu fiyat ve kullanım olarak güzel olanaklar sunmaktadır sizlere.

Hologramlı Nano Sakal Serumu

Ürün üzerinde yer alan  hologramı ile ürün kontrolü yapabilirsiniz. Orjinal nano sakal serumu alıp almadığınızı ürün üzerinde yer alan hologramdan sorgulayabilirsiniz.

Nano Sakal Serumu Fiyatı, Nanobeard Bıyık Serumu Fiyatı

Nano sakal serumu fiyatı 89 lira olup 8 lira kargo ücreti yer alır. Aynı zamanda nano beard bıyık serumu fiyatı 2 adet de 158 liradır. Kampanyalar 3 ve üzeri alımlarda kargo ücretsiz ve 5 kutu alımlarda 1 adet de süpriz hediye sizlere gönderilmektedir.

Bu sayfada sizlere nano beard bıyık serumu, fiyatı, ağırlığı, kaç günlüktür, kullananlar ve yorumları ile ilgili kısaca bilgiler verilmiştir. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için http://nanobeardserum.com/ sayfamız üzerinden bilgi alabilir yahut bizi arayarabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sipariş vermek isteyenler bizi arayarak sipariş verebilirler ya da sipariş ver sayfası üzerinden siparişlerini tamamlayabilirler.

 

Yorum Yazın
Nano beard nedir? Nano beard, nano beard sakal serumu, nanobeard serun içeriği,kullanımı ve kullanıcı yorumları, fiyatı, kampanyaları, nerede satılır hakkında bilgi Nano Beard Türkiye sitesinde.